Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Jubilejas gads
15.10.2800.

Šogad aprit Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja divdesmitais gads, kopš tas uzsāka savu radošo darbību.

Muzeja radošā koncepcija ir dabas ainavas, kultūrvēsturiskā mantojuma un mākslas integrācija vienotā vidē. Aizritējušo gadu laikā ir notikuši daudzi simpoziji, plenēri, darbnīcas un izstādes dažādās vizuālās mākslas jomās. Ir izveidojusies tradīcija katram radošam gadam noteikt sezonas tēmu un nosaukumu. Pēdējos gados par būtisku radošās tēmas sastāvdaļu ir kļuvis akmens. Arī šogad turpinās akmens radošā izpēte un jubilejas sezonai do9ts nosaukums "Akmens. Cilvēks".

1. janvārī jubilejas sezonas gads tika uzsākts ar ugunskura aizdedzināšanu, kuru veidoja 20 malkas pagales, simbolizējot 20 aizritējušos gadus un tādā kārtā arī sniedzot gaismu, siltumu un enerģiju visam uzsāktajam 2012. gadam.

Radošā sezona "Akmens. Cilvēks" tiks atklāta 2.jūnijā. Tās laikā ir paredzēts radīt vairākus Ojāra Feldberga mākslas darbus kā arī Kena Peina (ASV), Tomasa Matsudas (ASV), Krisa Petersena (Nīderlande), Adri Flutēra (Nīderlande) skulpt\uras un vides objektus. Jubilejas sezonas laikā iecerēti arī dažādi radoši pasākumi.

Radošā sezona noslēgsies 7.oktobrī.

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.