Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
„Dabas darbus” noslēdz glezniecības nodarbības
25.09.2011.

Pedvāles radošās izglītības projekts „Dabas darbi” noslēdzies ar glezniecības nodarbībām, kuru laikā dalībnieki radīja rudens ainavas iedvesmotus darbus. Glezniecības nodarbības bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem vadīja gleznotājs Andris Biezbārdis no Talsiem. Vispirms viņš aicināja doties ainavā, atrast idejas, veidot skices, stilizējot dabas līnijas līdz vienkāršām ģeometriskām formām. Tālāk nodarbība notika jau telpās un Andris Biezbārdis iepazīstināja ar dažādiem glezniecības paņēmieniem, kurus dalībnieki izmēģināja savos darbos.

Rīta nodarbībā šajā sestdienā piedalījās gandrīz trīsdesmit bērni un jaunieši, jo glezniecības stundai pievienojās skolnieki no Dundagas vidusskolas, kas bija ieradušies Pedvālē „Dabas darbu” piedāvājuma ieinteresēti.

„Dabas darbi” bija Pedvāles eksperimentāls projekts, ar kura palīdzību vēlējāmies satikties ar muzeja tuvākās un tālākās apkaimes iedzīvotājiem, noskaidrot, vai šādas radošas stundas ir interesantas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī radīt interesi par dažādām mākslas jomām un sniegt iespēju tuvāk iepazīties ar Pedvāles parkā apskatāmajiem mākslas darbiem. Projekts ir veiksmīgi pabeigts, ir bijušas vērtīgas tikšanās un iepazīšanās, radošo stundu dalībnieki ir izteikuši vēlēšanos šādās nodarbībās piedalīties atkal.

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja vārdā pateicos visiem, kas piedarījās radošajā darbā.

 

Laura Feldberga

„Dabas darbu” projekta vadītāja

Attēlu galerija

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.