Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Noslēdzas sezona „Akmens. Krāsa”
04.10.2010.

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja radošā sezona „Akmens. Krāsa” noslēgsies datumā, kad dienas, mēneša un gada cipari veido zīmīgo kombināciju 10.10.10. 2010. gada 10. oktobrī no desmitiem rītā līdz desmitiem vakarā Pedvālē tiek aicināti visi, kas vēlās vēl šoruden iestādīt savu akmeni Pedvāles eksperimentālajā akmeņu stādījumu laukā, kā arī, gaidot jauno sezonu, tiks iestādīts kāds īpašs akmens.

Jau no 10.00 Pedvālē būs gaidīti viesi, kas varēs gan izstaigāt parku un apskatīt sezonas „Akmens. Krāsa” laikā tapušos darbus un iepriekšēju gadu objektus un skulptūras, gan arī iestādīt savu akmeni Pedvāles eksperimentālajā akmeņu stādījumu laukā. Šajā dienā viesi arī varēs saņemt īpašu sertifikātu, kas apliecinās akmeņu stādīšanu Pedvālē.

Plkst. 12.00 akmeņu laukā tiks aizdedzināta ugunsskulptūra „Cabo da Roca Saule” un zemē iegulsies kāds akmens, kuru 2010. gada vasarā tēlnieks Ojārs Feldbergs atveda no Eiropas rietumu galējā punkta Cabo da Roca, Portugālē. Akmens stādīšanā piedalīsies dzejnieks Leons Briedis, kurš lasīs portugāļu dzeju oriģinālvalodā un atdzejojumos.

Pedvāles muzejs aicina māksliniekus un viesus piedalīties sezonas noslēgumā, izmantot iespēju apskatīt parka brīvdabas izstādes un kopīgi atvadīties no sezonas „Akmens. Krāsa”.

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.