Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Latvijas akmens sēkla iestādīta
19.02.2010.

Ir noslēdzies Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja un Green Gallery (Izraēla) kopējais mākslas projekts „Atmiņas par nākotni”.

 

Šī gada 4. februārī Latvijas akmens sēkla nolaidās Vidusjūras krastā, Izraēlā. No 5. līdz 11. februārim Ojārs Feldbergs gatavoja vietu Akmens sēklas stādīšanai. Šajā laikā Dina parkā viņš izveidoja zemes mākslas objektu „Bedre un kaudze”.

 

Sadarbības projektu noslēdzot, 12. februāra dienas vidū, spožas un siltas saules noglāstīta, linu segas apskauta Latvijas akmens sēkla tika iestādīta Ojāra Feldberga veidotajā mākslas objektā „Bedre un kaudze”. Pirms iestādīšanas klātesošie nodeva akmenim savus vēstījumus un līdz ar Latvijā saņemtiem vēstījumiem tie tagad turpinās augt Svētajā Zemē, simboliski briedinot akmenim uzticēto.

 

Latvijas akmens sēklas stādīšanā piedalījās Latvijas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Izraēlā Mārtiņš Perts, Latvijas goda konsule Sara Allalouf, Izraēlas ārlietu ministrijas darbinieki Garijs Korens un Deivids Levi, pašvaldības Šarona krasts vadītājs Eli Braha, kā arī Asociācijas „Latvijas un Igaunijas ebreji Izraēlā” vadītājs Elie Valk un daudzi citi.   

 

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs un tēlnieks Ojārs Feldbergs pateicas visiem, kas ar savu ieguldījumu piedalījās mākslas projektā „Atmiņas par nākotni”.

 

Attēlu galerija

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.