Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Pedvāle pievienojas akcijai "Gaismas tilti"
22.08.2008.

Atsaucoties uz Latvijā organizēto akciju „Gaismas tilti”, Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā tiks īstenota mākslinieka Ojāra Feldberga performance „Gaismas laipa”.

Par pamatu performancei tiks izmantots Ojāra Feldberga brīvdabas mākslas objekts „Baltā laipa”. Objekta kompozīcija veidota kā viļņojošs Latvijas karogs, kuram pāri gulstas balta laipa.

Ir iecerēts, ka akcijas laikā savas liesmu gaismiņas atvedīs, sanesīs un uz „Baltās laipas” saliks Talsu rajona mākslinieki. Māksliniekiem gaisma ir īpaši nepieciešama, jo gaisma rada krāsu, gaismā atklājas visas redzamās pasaules formas un struktūras. Gaisma iedvesmo, tā palīdz radīt, tā ir nepieciešama, lai skatītos un redzētu. Kā pateicību par mūsu zemi Latviju un kā iedvesmu gaišai dzīvei Pedvāles Muzejs īsteno šo savu dalību visā valstī organizētajā akcijā „Gaismas tilti”.

Mākslinieks Ojārs Feldbergs aicina visus interesentus pievienoties akcijai un savas gaismas liesmiņas novietot Pedvālē uz „Baltās laipas” 22. augusta vakarā sākot no plkst. 21.00.

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.