Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Sezonas „Akmens. Ainava” atklāšana
29.05.2007.

2007. gada 2. jūnijā tiks atklāta Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja 2007. gada sezona „Akmens. Ainava”. Jaunā sezona ir veltīta Ojāra Feldberga 35 radošā darba un 60 dzīves gadiem.

Atklājot jauno sezonu, būs apskatāmi vairāki jauni Ojāra Feldberga vides objekti, un sezonas laikā mākslinieks turpinās papildināt ekspozīciju ar citiem jauniem darbiem. „Akmens. Ainava” izstādes veidošana turpināsies līdz par sezonas noslēgumam oktobra beigās.

Muižu ēkās būs apskatāmas arī Ojāra Feldberga darbu pastāvīgās ekspozīcijas, kā arī jauna dokumentāla izstāde, kurā varēs redzēs skices dažādām skulptūrām un objektiem, kā arī dokumentālus materiālus par mākslinieka radošo darbu 35 gadu garumā.

Pedvāles parkā ir apskatāmi arī iepriekšējos gados veidotie dažādu autoru darbi.

Sezonas atklāšanas laikā notiks Ojāra Feldberga skulptūru albūma „Akmens. Ainava” atvēršana. Albumu izdod izdevniecība Neputns, tā dizainu veidojusi māksliniece Ingrīda Zābere. Jaunajā albumā būs apskatāmas Ojāra Feldberga skulptūras mijiedarbībā ar ainavu.

Atklāšanas laikā tiks prezentēts arī jauns Pedvāles muzeja informatīvais buklets. Tas ir veidots kā neliels, bet saturā ietilpīgs izdevums par Pedvāles muzeju, tā vēsturi un darbību. Bukleta dizainu veidojusi māksliniece Laura Feldberga.

Ar īpašu, akmens skulptūrām veltītu performanci atklāšanā piedalīsies „Laboratory of stage arts” Simonas Orinskas vadībā.

Sezonas „Akmens. Ainava” atklāšanas programma:

12.00 – 12.30 

* Ojāra Feldberga skulptūru albūma „Akmens. Ainava” atvēršana

* Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja bukleta atvēršana

 

12.30 – 13.00

Akmeņu stādīšanas talka

 

13.30 –

Sākas pastaiga aiz „Melnā cauruma”

 

14.00 –

„Laboratory of stage arts” performance „Ie – vār – došana”.

 

Tālrunis informācijai: 29133374

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.