Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs aicina uz talku
23.04.2007.

Pedvāle aicina visus interesentus, kam patīk darboties svaigā gaisā radošā atmosfērā, piedalīties muzeja parka sakopšanas talkā.

 

Pedvālē ir atnācis pavasaris un līdz ar to tuvojas jaunās sezonas atklāšana, kura notiks 2. jūnijā. Šogad Pedvāles muzeja sezonas nosaukums ir „Akmens. Ainava”, un tās laikā ar izstādēm un radošiem pasākumiem tēlnieks Ojārs Feldbergs atzīmēs savas dzīves sešdesmito jubileju un trīsdesmit piecus radošā darba gadus. Sezonas laikā Ojārs Feldbergs veidos vides mākslas objektus un skulptūras, būs apskatāmas jau agrāk tapušu darbu ekspozīcijas un retrospektīvi dokumentāla izstāde par viņa radošo darbu.

 

Gatavojoties sezonai, Pedvāle aicina visus interesentus un atbalstītājus piedalīties vides mākslas objektu veidošanā un parka teritorijas sakopšanā.

29. un 30. aprīlī un 1. maijā Pedvālē notiks talka. Šajās dienās āra darbiem piemērotās drēbēs tērpti talcinieki tiks sagaidīti pie Pedvāles muižas laikā no 9.30 līdz 10.00, un no turienes tālāk dosies parka kopšanas darbos. Pēc darba talcinieki varēs atpūsties pie lielā putras katla.

 

Visi atbalstītāji aicināti pieteikt savu dalību talkā pa tālruni: 29133374

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.