Sākums > Jaunumi
Jaunumi
Par muzeju
Programma
Informācija
Attēlu galerija
Atbalstītāji
Rezidence
Ojārs Feldbergs
Ilgtermiņa darbības stratēģija
Iepirkumi
Pedvāle gatavojas jaunajai sezonai
20.02.2007.

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejs uzsācis gatavošanos jaunajai 2007. gada mākslas sezonai. Jaunās sezonas nosaukums ir „Akmens. Ainava” un tās galvenais notikums būs tēlnieka un Pedvāles radošā vadītāja Ojāra Feldberga vides objektu un skulptūru personālizstāde muzeja parkā.

Šogad tēlnieks Ojārs Feldbergs svin savu 60 dzīves jubileju un 35 radošā darba gadus. Atbilstoši jau agrāk paša radītai koncepcijai un tradīcijai katru mūža piecgadi mākslinieks noslēdz ar personālizstādi. Ojāra Feldberga iepriekšējā personālizstāde „Atmiņu īstenošana” notika Valsts Mākslas muzejā 2002. gadā.

Izstāde „Akmens. Ainava” iecerēta kā vērienīga jaunu Ojāra Feldberga vides objektu un skulptūru ekspozīcija Pedvāles parkā. Būs apskatāmas arī tēlnieka agrāk veidotās skulptūras, kā arī dokumentāli materiāli par viņa radošo darbu.

Pašlaik Pedvāles krodziņā apskatāma Ojāra Feldberga zīmējumu izstāde. Šajos zīmējumos redzamas ieceres topošajiem vides objektiem Pedvāles parkā. Izstādē redzamas skices darbiem, kas šī gada laikā tiks izveidoti un uzstādīti dabā, bet pagaidām mākslinieks vēl papildina un pilnveido skices, gatavojoties pavasarim, kad varēs uzsākt jauno mākslas darbu veidošanu ainavā.

Jauno sezonu Pedvālē plānots atklāt 2. jūnijā

« Atpakaļ
Copyright © 2013 Open-Air Art Museum at Pedvale. All rights reserved.